Ved at benytte denne hjemmeside www.kirketjener.dk accepterer du, at Danmarks Kirketjenerforening behandler dine personoplysninger i henhold til denne datapolitik.

Tillidsrepræsentanter

Stift

Navne

Tlf.nr.

E-mail

Ribe

Lars Aakjær Serop

40719920

ribetr@kirketjener.dk

Kaj Møller

97325544

kajak1210@gmail.com

Haderslev

Michael Astner

mia@km.dk  

Anne Grethe Rolighed

26598899 

agrolighed@kirketjener.dk

Viborg

Helle R. Søgaard

22481835

hellesg90@gmail.com

Simon Simonsen

97151179
51504416

simon@kirketjener.dk

Fyen

Uffe Pedersen

40344290

contemunde1@gmail.com

Annette F. Kristensen

30536574

kirketjener@sctjoergens.dk

Roskilde

Susanne Bratløv

20618972

susanne@kirketjener.dk



Helle Nygaard

20835497

helle@kirketjener.dk

Berthel Rasmussen     

51857864

berthelrasmussen@gmail.com

Lolland-Falster

Henning Madsen

23238367

2305henning@gmail.com

Niels Christian Devantier (suppleant)

20420392      

nk4930@gmail.com

Aarhus

Poul Porup

28845533

86510914

poul.porup@kirketjener.dk

Ida Madsen

41145083

ida@kirketjener.dk

Lars Barslev

22383511

larsb@kirketjener.dk

Helsingør

Niels O. Andersen

36707684

niels.o@andersen.mail.dk

Benny Chordt Hansen 

60227397

benny@kirketjener.dk

Troels Klamer

40354960

klamer@comxnet.dk

Jannie Lindgaard Pedersen 

29630241

jannie.lindgaard@gmail.com      

Birte Thuen

23655916

birte@kirketjener.dk 

Tommy Fog Larsen

23391553

foggodvin@info.dk

Aalborg

Arne Tarp

60630993

abht@km.dk

 -

Erik Kristensen

20804928

ge@bbnpost.dk

Christine Lindby Baumbach

23841609

lindby.baumbach@gmail.com

København

Niels Christian Flensborg

36178297

christian@kirketjener.dk

Inge Marie Shannon

61616223

inge-marie@domkirken.dk

Marina Sommer Christensen

24621930

mabs@km.dk

Pernille Nordahn Sonne

27282536

pens@km.dk

MØDEKALENDER (NÆSTE 6)

08 Jan 2020
15:30 - 17:30
Dialogmøde LAM
20 Jan 2020
10:00 - 13:00
Bestyrelsesmøde
02 Feb 2020
Tillidsrepræsentantkursus
20 Feb 2020
09:45 - 14:30
Brancheudvalgsmøde kl. 09.45-15.00
20 Feb 2020
14:30 - 15:30
IT styregrp. møde
25 Feb 2020
10:00 - 12:00
Møde om “tvist puljemidler”

Besøg a-kassen ...

min-a-kasse

Facebook