Ved at benytte denne hjemmeside www.kirketjener.dk accepterer du, at Danmarks Kirketjenerforening behandler dine personoplysninger i henhold til denne datapolitik.

Tillidsrepræsentanter

Stift

Navne

Tlf.nr.

E-mail

Ribe

     

 

Lars Aakjær Serop

40719920

ribetr@kirketjener.dk 

 

Kaj Møller

97325544

kajak1210@gmail.com

Haderslev

     

 

Michael Astner

 

mia@km.dk  

 

Anne Grethe Rolighed

26598899 

agrolighed@kirketjener.dk

Viborg

     

 

Helle R. Søgaard

22481835

helles@kirketjener.dk    

 

Simon Simonsen

97151179
51504416

simon@kirketjener.dk 

Fyen

     

 

Uffe Pedersen

40344290

uffe@kirketjener.dk  

 

Annette F. Kristensen

30536574

annette@kirketjener.dk 

 

Kristian Juul

22993245

kristianbudda@yahoo.dk

Roskilde

     



Helle Nygaard

20835497

helle@kirketjener.dk 

Berthel Rasmussen     

51857864

berthel@kirketjener.dk

Lolland-Falster

     

Henning Madsen

23238367

2305henning@gmail.com

Niels Christian Devantier (suppleant)

20420392      

nielsd@kirketjener.dk    

Aarhus

     

 

Poul Porup

28845533

poul.porup@kirketjener.dk

 

Lars Barslev

75611343

larsb@kirketjener.dk

Helsingør

     

 

Niels O. Andersen

36707684

niels@kirketjener.dk

 

Benny Chordt Hansen 

60227397

benny@kirketjener.dk 

 

Troels Klamer

40354960

troels@kirketjener.dk  

 

Jannie Lindgaard Pedersen 

29630241

jannie@kirketjener.dk  

 

Ib Christian Kragh

20141595

Ib.kragh@yahoo.dk

 

Birte Thuen

23655916

birte@kirketjener.dk

Aalborg

     

 

Arne Tarp

60630993

abht@km.dk 

 -

Erik Kristensen

20804928

erik@kirketjener.dk  

Christine Lindby Baumbach

23841609

christine@kirketjener.dk

København

     

 

Niels Christian Flensborg

36178297

christian@kirketjener.dk 

 

Inge Marie Shannon

61616223

inge-marie@kirkejener.dk

 

Marina Sommer Christensen

24621930

marina@kirketjener.dk

 

Pernille Nordahn Sonne

27282536

pernille@kirketjener.dk

MØDEKALENDER (NÆSTE 6)

21 aug 2020
12:00 - 13:00
Årsmøde 3F Kirke- og Kirkegårdsansatte
24 aug 2020
15:00 - 18:00
Bestyrelsesmøde Online
24 aug 2020
18:00 - 22:00
Organistforeningens årsmøde
03 sep 2020
15:00 - 17:00
Formandsmøde på zoom kl. 15.00
04 sep 2020
09:45 - 15:00
Folkekirkens Samarbejdsudvalg
04 sep 2020
15:00 - 16:00
Formandsmøde

Besøg a-kassen ...

min-a-kasse

Facebook