Ved at benytte denne hjemmeside www.kirketjener.dk accepterer du, at Danmarks Kirketjenerforening behandler dine personoplysninger i henhold til denne datapolitik.

Tillidsrepræsentanter

Stift

Navne

Tlf.nr.

E-mail

Ribe

Lars Aakjær Serop

40719920

ribetr@kirketjener.dk 

Kaj Møller

97325544

kajak1210@gmail.com

Haderslev

Michael Astner

mia@km.dk  

Anne Grethe Rolighed

26598899 

agrolighed@kirketjener.dk

Viborg

Helle R. Søgaard

22481835

helles@kirketjener.dk  

Simon Simonsen

97151179
51504416

simon@kirketjener.dk 

Fyen

Uffe Pedersen

40344290

contemunde1@gmail.com 

Annette F. Kristensen

30536574

kirketjener@sctjoergens.dk 

Roskilde

Susanne Bratløv

20618972

susanne@kirketjener.dk 



Helle Nygaard

20835497

helle@kirketjener.dk 

Berthel Rasmussen     

51857864

berthel@kirketjener.dk 

Lolland-Falster

Henning Madsen

23238367

2305henning@gmail.com

Niels Devantier (suppleant)

20420392      

nielsd@kirketjener.dk 

Aarhus

Poul Porup

28845533
86510914

poul.porup@kirketjener.dk

Ida Madsen

41145083

ida@kirketjener.dk 

Helsingør

Niels O. Andersen

36707684

niels.o@andersen.mail.dk

Benny Chordt Hansen 

60227397

benny@kirketjener.dk 

Troels Klamer

40354960

troels@kirketener.dk 

Jannie Lindgaard Pedersen 

29630241

jannie@kirketjener.dk    

Jonas Breuer Nordstrøm

43660683

jonasbreuer1991@gmail.com

Birte Thuen

23655916

birte@kirketjener.dk 

Tommy Fog Larsen

23391553

tommy@kirketjener.dk 

Aalborg

Arne Tarp

60630993

abht@km.dk 

Erik Kristensen

20804928

erik@kirketjener.dk 

København

Niels Christian Flensborg

36178297

christian@kirketjener.dk 

Inge Marie Shannon

61616223

inge-marie@domkirken.dk

MØDEKALENDER (NÆSTE 6)

24 Jun 2019
10:30 - 13:00
Bestyrelsesmøde
02 Sep 2019
12:00 - 17:00
Stiftsmøde Ribe/Haderslev
06 Sep 2019
10:00 - 13:00
Folkekirkens samarbejdsudvalg
06 Sep 2019
13:00 - 15:00
Formandsmøde
10 Sep 2019
12:00 - 15:30
Folkekirkens arb. miljøråd Kbh
11 Sep 2019
09:45 - 15:00
Folkekirkens brancheudv.

Besøg a-kassen ...

min-a-kasse

Facebook