Ved at benytte denne hjemmeside www.kirketjener.dk accepterer du, at Danmarks Kirketjenerforening behandler dine personoplysninger i henhold til denne datapolitik.

Tillidsrepræsentanter

Stift

Navne

Tlf.nr.

E-mail

Ribe

Lars Aakjær Serop

40719920

ribetr@kirketjener.dk

Kaj Møller

97325544

kajak1210@gmail.com

Haderslev

Michael Astner

21689225

mia@km.dk  

Anne Grethe Rolighed

26598899 

agrolighed@kirketjener.dk

Viborg

Helle R. Søgaard

22481835

helles@kirketjener.dk

Simon Simonsen

97151179
51504416

simon@kirketjener.dk

Fyn

Uffe Pedersen

40344290

uffe@kirketjener.dk

Kristian Juul

22993245

kristianbudda@yahoo.dk

 

   

Roskilde

     



Helle Nygaard

20835497

helle@kirketjener.dk

Berthel Rasmussen    

51857864

berthel@kirketjener.dk

Lolland-Falster

Henning Madsen

23238367

2305henning@gmail.com

    

Aarhus

Poul Porup

28845533

poul.porup@kirketjener.dk

Lars Barslev

22383511

larsb@kirketjener.dk

 

Helsingør

Niels O. Andersen

36707684

niels@kirketjener.dk

Benny Chordt Hansen 

60227397

benny@kirketjener.dk

Troels Klamer

40354960

troels@kirketjener.dk

Jannie Lindgaard Pedersen

29630241

jannie@kirketjener.dk

Ib Christian Kragh

21251595

Ib.kragh@yahoo.dk

Birte Thuen

23655916

birte@kirketjener.dk

Peter Broeng

29856429

peter@islevkirke.dk

Aalborg

Christine Lindby Baumbach

23841509

christine@kirketjener.dk

 -

Annette Tøttrup

40228333

annette@gistrup-kirke.dk

 

København

Niels Christian Flensborg

36178297

christian@kirketjener.dk

Inge Marie Shannon

61616223

inge-marie@kirkejener.dk

Marina Sommer Christensen

42302593

marina@kirketjener.dk

Pernille Nordahn Sonne

27282536

pernille@kirketjener.dk

Kim Nielsen

22206002

kim.madvig@gmail.com

 

 

 

 

MØDEKALENDER (NÆSTE 6)

07 feb 2021
Aflyst/Tillidsrepræsentantkursus
09 feb 2021
10:15 - 14:00
Sekretariatsudvalgsmøde
15 feb 2021
10:00 - 14:00
Formandsmøde kl. 10.00
05 mar 2021
09:45 - 14:00
Folkekirkens samarbejdsudvalg
08 mar 2021
14:00 - 15:00
Forårs Stiftsmøde Aalborg
09 mar 2021
09:30 - 10:30
Brancheudvalgsmøde kl. 10.00-12.30

Besøg a-kassen ...

min-a-kasse

Facebook