Ved at benytte denne hjemmeside www.kirketjener.dk accepterer du, at Danmarks Kirketjenerforening behandler dine personoplysninger i henhold til denne datapolitik.

Tillidsrepræsentanter

Stift

Navne

Tlf.nr.

E-mail

Ribe

Lars Aakjær Serop

40719920

ribetr@kirketjener.dk

Kaj Møller

29272544

kajak1210@gmail.com

Haderslev

Michael Astner

mia@km.dk  

Anne Grethe Rolighed

26598899 

agrolighed@kirketjener.dk

Viborg

Helle R. Søgaard

22481835

helles@kirketjener.dk  

Simon Simonsen

97151179
51504416

 simon@kirketjener.dk

Fyen

Uffe Pedersen

40344290

 uffe@kirketjener.dk  

Annette F. Kristensen

30536574

annette@kirketjener.dk  

Roskilde

Susanne Bratløv

20618972

susanne@kirketjener.dk


Helle Nygaard

20835497

helle@kirketjener.dk

Berthel Rasmussen     

51857864

berthel@kirketjener.dk 

Lolland-Falster

Henning Madsen

23238367

2305henning@gmail.com

Niels Christian Devantier (suppleant)

20420392      

nielsd@kirketjener.dk 

Aarhus

Poul Porup

28845533

86510914

poul.porup@kirketjener.dk

Lars Barslev

75611343

larsb@kirketjener.dk 

Helsingør

Niels O. Andersen

36707684

niels.o@andersen.mail.dk

Benny Chordt Hansen 

60227397

benny@kirketjener.dk

Troels Klamer

40354960

troels@kirketjener.dk 

Jannie Lindgaard Pedersen 

29630241

jannie@kirketjener.dk

Ib Kragh

21251595

kirketjener@herlevkirke.dk

Birte Thuen

23655916

birte@kirketjener.dk 

Aalborg

Arne Tarp

60630993

abht@km.dk

 

Erik Kristensen

20804928

erik@kirketjener.dk

 

Christine Lindby Baumbach

23841609

christine@kirketjener.dk 

København

Niels Christian Flensborg

36178297

christian@kirketjener.dk

Inge Marie Shannon

61616223

inge-marie@domkirken.dk

Marina Sommer Christensen

42302593

marina@kirketjener.dk

Pernille Nordahn Sonne

27282536

pernille@kirketjener.dk 

MØDEKALENDER (NÆSTE 6)

27 apr 2020
10:00 - 13:00
Bestyrelsesmøde
28 apr 2020
18:00 - 23:00
Årskursus DOKS
07 maj 2020
14:30 - 17:30
Reception for Merethe Brautsch Sand
12 maj 2020
10:00 - 16:00
Hovedbetyrelsesmøde Serviceforbundet udvidet
26 maj 2020
Folkekirkens digitaliseringskonference
02 jun 2020
Årskursus

Besøg a-kassen ...

min-a-kasse

Facebook